Список переможців конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів освіти Вендичанської селищної ради

Дата: 08.06.2021 08:55

Так, згідно з рішенням конкурсної комісії, відповідно до протоколів, переможцями конкурсного відбору на заміщення вакантних посад керівників закладів загальної середньої освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області визнано:

• Борщівецький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької областіМакедон В.М.
  • Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад» с. Лучинець Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області Країло Н.М.
  • Кукавська середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. В.А. Тропініна Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області Мельник К.С.