У Вендичанській громаді відбувся велопробіг за маршрутом с. Сугаки - с. Лучинчик.
Дата: 04.06.2021 10:21
Кількість переглядів: 2693
У Вендичанській громаді відбувся велопробіг за маршрутом с. Сугаки - с. Лучинчик в якому прийняли участь діти 10-ти шкіл та жителі нашої громади, який завершився чудовим концертом, організованим силами самих учнів.
На цьму чудовому святі був присутній депутат Вінницької обласної ради Андрій Поліщук, який провів прийом громадян в селах Немерче та Лучинчик: "Отримав нові завдання для виконання. Першим з них буде придбання лінолеуму для школи в Немерчах".
Погода не змогла зіпсувати велопробіг і святковий настрій. Наші діти найкращі!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04326589/7f48eb69f0dbc1cf32758f3cf17358a9.jpg)