Дата: 17.05.2021 09:31

Вендичанська селищна рада стала переможцем Конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади». Наш проєкт : «Капітальний ремонт спортивного майданчика для Вендичанської середньої загальноосвітньої школи 1-3 ст., гімназії по вул. Соборна, 73 в смт. Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області» зайняв почесне 3 місце із 213 проєктів, що були подані на цей Конкурс. 13 травня Експертна рада конкурсу Вінницької обласної Ради «Комфортні громади» підбила підсумки, оголосила переможців та ухвалила рішення про співфінансування в розмірі 320 тис. грн. на основі експертного оцінювання проєкту:

ПЕРЕМОЖЦІ ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «КОМФОРТНІ ГРОМАДИ»

Назва територіальної громади (подавача)

Назва проєкту

Загальний бюджет проєкту тис. грн

Бершадська міська рада

"Наша громада - територія спорту та здорового способу життя"

700,549

Станіславчицька сільська рада

ЦНАП - надійне та доступне вирішення усіх питань, особливо людей з обмеженими фізичними можливостями Станіславчицької територіальної громади.

998,77

Вендичанська селищна рада

Капітальний ремонт спортивного майданчика для Вендичанської середньої загальноосвітньої школи 1-3 ст., гімназії по вул. Соборна, 73 в смт. Вендичани Могилів-Подільського району Вінницької області.

957,089

В Вендичанській селищній територіальній громаді буде побудований сучасний спортивний майданчик, що сприятиме організації якісного освітнього процесу,  проведенню просвітницької роботи з пропагування здорового способу життя та фізичної культури і спорту методом проведення спортивних змагань з волейболу, баскетболу та міні футболу для здобувачів освіти, жителів  нашої громади.

Виконавчий комітет селищної ради дякує всім, хто прийняв активну участь в написанні даного проєкту , а саме директору Вендичанської школи-гімназії Людмилі Пріян та спеціалісту 1-категорії Вендичанської селищної ради Руслану Кузику, Конкурсній комісії та дирекції Конкурсу Вінницької обласної ради «Комфортні громади», селищному голові Вендичанської селищної ради Анатолію Єфремову, голові Вінницької обласної ради Вячеславу Соколовому, керівникам підприємств ПСП «Вікторія», ФГ «Явір», БО «БФ «МХП-Громаді», ГО « Добробут смт. Вендичани». Саме завдяки плідній співпраці стала можливою перемога, яка буде потужним сигналом для розвитку та розбудови нашої рідної громади.