Вендичанська селищна територіальна громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Футбольна команда Вендичанської територіальної громади прийняла участь у ІV турі Чемпіонату району з міні-футболу серед аматорських колективів сезону 2021 року.

Дата: 27.04.2021 11:26
Кількість переглядів: 1322

25 квітня відбулись ігри заключного ІV туру Чемпіонату району з міні-футболу серед аматорських колективів сезону 2021 року. Змагання проходили на футбольних майданчиках в с. Немія, місті Могилів-Подільський та с. Юрківці.

ФК «Могилів-Подільський» - ФК «Прикордонник - 1» - 4:8

Згідно результатів турнірної таблиці переможцем змагань, стала команда ФК «Прикордонник -1», яка в усіх 9-ти матчах отримала перемоги! Срібні нагороди вибороли футболісти з Немії, та бронза дісталася – гравцям ФК «Могилів-Подільський». Команди переможці та учасники змагань були нагороджені кубками, грамотами та медалями за зайняті місця.

За підсумками турніру, організаторами змагань були визначені і кращі гравці з кожної команди: ФК «Колос» Чернівці – Мяруняк Ярослав, ФК «Немія» - Науменко Микита, ФК «Чернівці» - Вітковський Ігор, ФК «Прикордонник - 1» - Жеребнюк Микола, ФК «Прикордонник - 2» - Пасєка В’ячеслав, ФК «Яришівська ТГ» - Слободянюк Ярослав, ФК «Дністер» Серебрія – Мельник Олександр, ФК «Бабчинці» - Вівчарик Юрій, ФК «Вендичани» - Кирильчук Андрій, ФК «Могилів-Подільський» - Завроцький Олег.