22.04.2021 року відбулося ІІ-ге пленарне засідання 8 сесії 8 скликання Вендичанської селищної ради.

Дата: 22.04.2021 16:25

Порядок денний 8 сесії 8 скликання  від  22.04.2021 року  (ІІ-ге пленарне засідання).

1. Про створення Публічної Бібліотеки.

Інформує начальник відділу освіти, культури, спорту та туризму Р. Трачук.

2. Про надання матеріальної допомоги громадянам.

Інформує секретар ради Я. Гуджол.

3. Про розгляд клопотання ТОВ «Вечір Телеком» щодо погодження траси будівництва ВОЛЗ адміністративної території Вендичанської селищної ради.

Інформує селищний голова А. Єфремов.

4. Про внесення змін до структури виконавчих органів Вендичанської селищної ради  та загальної чисельності апарату ради.

Інформує селищний голова А. Єфремов.

5. Про затвердження нормативно-грошової оцінки населеного пункту с. Конева Могилів-Подільського району Вінницької області.

Інформує спеціаліст І кат.- землевпорядник О. Пустовіт.

6. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою створення громадських пасовищ на території с. Кричанівка  Могилів-Подільського району Вінницької області.

Інформує спеціаліст І кат.- землевпорядник О. Пустовіт.

7. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання від 20.01.2021 року « Про внесення змін до рішення 46 сесії 7 скликання  від 16.10.2020 року № 1237 «Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки  та продаж земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі  у власність гр. Войчуку В.М.»

Інформує спеціаліст І кат.- землевпорядник О. Пустовіт.

8. Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання від 20.01.2021 року «Про внесення змін до рішення 46 сесії 7 скликання  від 16.10.2020 року №1232 «Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки щодо купівлі земельної ділянки приватної власності для ведення особистого селянського господарства гр. Шинкарук О.Ф.

Інформує спеціаліст І кат.- землевпорядник О. Пустовіт.

9. Про  прийняття  на баланс  Вендичанської селищної ради основних засобів.

10. Розгляд заяв.

11. РІЗНЕ.