З робочим візитом завітав Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий

Дата: 20.04.2021 20:57

Сьогодні, 20 квітня 2021 року, до Вендичанської територіальної громади з робочим візитом завітав Голова Вінницької обласної ради В’ячеслав Соколовий. Разом із Головою Могилів-Подільської районної ради Іваном Телеватюком, депутатом Вінницької обласної ради Анатолієм Крижанівським та Вендичанським селищним головою Анатолієм Єфремовим Голова Вінницької обласної ради відвідав с. Серебринці. Зустріч із місцевими жителями В’ячеслав Соколовий розпочав із слів: Я приїхав щоб вас почути».

Конструктивний діалог будували стосовно подальшої розбудови свердловини, очищення водойм та водопостачання в селі, оскільки жителі с. Серебринці зіштовхнулися з проблемою нестачі питної води. Обговорювали мешканці із керівництвом району і області питання фінансування навчальних закладів територіальної громади, а також відкриття аптечного кіоску у селі. Не залишилася поза увагою Голови обласної ради й пам’ятка архітектури національного значення – палац Чацького.

Продовжуючи свій візит до Могилів-Подільського району В’ячеслав Соколовий взяв участь в сесії Вендичанської селищної ради, де першим питанням порядку денного депутати розглянули питання «Про затвердження Стратегії розвитку територіальної громади Вендичанської селищної ради на 2021-2030 роки». Депутатами одноголосно була прийнята Стратегія розвитку територіальної громади Вендичанської селищної ради. Всього на сесії розглядалося 9 питань.

Стратегію розробляла робоча група, яка була створена при Вендичанській селищній раді. До уваги бралися всі побажання жителів громади. Написанням стратегії безпосередньо займалися Тетяна Гаврищук та Руслан Кузик. Після представлення Стратегії селищним головою Анатолієм Єфремовим, В’ячеслав Соколовий подякував за успішне написання цієї Стратегії та привітав з її затвердженням.

Делегація відвідала Центр надання адміністративних послуг, роботі якого В’ячеслав Соколовий надав високу оцінку. На завершення візиту до територіальної громади посадовці завітали до Вендичанської школи-гімназії. Директор школи Людмила Пріян ознайомила гостей з результатами роботи проведеної в приміщенні навчального закладу та окреслила коло питань, які потребують нагального вирішення.