A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вендичанська селищна територіальна громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Рішення 13 (позачергової) сесії 8 скликання Вендичанської селищної ради від 07.09.2021 року

№692 Про внесення змін Регламенту Вендичанської селищної ради.

№693 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Балацької Ю.А. для ведення особистого селянського господарства с. Сліди.

№694 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Батерук Людмилі Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№695 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Працевитому Володимиру Михайловичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№696 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Працевитій Анжеліці Петрівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№697 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Побережній Галині Іванівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№698 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Базюк Анжелі Вікторівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№699 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Підопригорі Святославу Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№700 Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Пустовіту Володимиру Васильовичу.

№701 Про надання дозволу гр. Лисенко Любові Миколаївні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Сугаки.

№702 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сокровищук Лілії В'ячеславівні для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№703 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевчук Надії Павлівні для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№704 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грицюку Володимиру Івановичу для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№705 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Лавренюк Ользі Василівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№706 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Онофрійчуку Василю Григоровичу для ведення особистого селянського господарства с. Конева.

№707 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Котовській Валентині Володимирівні для ведення особистого селянського господарства с. Конева.

№708 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Онофрійчук Олені Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№709 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тристюку Івану Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства с. Сліди.

№710 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тристюк Олені Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№711 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тристюк Олені Михайлівні для ведення особистого селянського господарства в с. Сліди.

№712 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ісаулову Сергію Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства с. Сліди.

№713 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ісаулову Сергію Сергійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№714 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевчуку Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№715 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кравчук Світлані Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№716 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боднару Олексію Івановичу для індивідуального садівництва с. Кричанівка.

№717 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лавренюк Ірині Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№718 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дейнезі Миколі Ярославовичу для ведення особистого селянського господарства с. Кричанівка.

№719 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кучеру Олександру Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства с. Кричанівка.

№720 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Марчуку Олексію Дмитровичу смт. Вендичани.

№721 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кричун Надії Михайлівні для ведення індивідуального садівництва.

№722 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Безпрозваній Галині Федорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№723 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Слободянюк Андрію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№724 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лівандовському Михайлу Володимировичу для ведення особистого селянського господарства с. Борщівці.

№725 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Марценюку Олександру Володимировичу для ведення особистого селянського господарства с. Садова.

№726

№727

№728 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Цибульчак Тетяні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№729 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Горбей Ользі Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№730 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Горбей Ользі Петрівні для ведення особистого селянського господарства с. Серебринці.

№731 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ренгач Світлані Станіславівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№732 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Райкун Лідії Володимирівні для ведення індивідуального садівництва.

№733 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Каспрюк Оксані Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№734 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Сауляку Івану Олександровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№735 Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Тузу Олександру Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№736 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Остафієвій Ларисі Василівні для ведення індивідуального садівництва.

№737 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шторгіну Валерію Вікторовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№738 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кифорук Лілії Володимирівні для ведення індивідуального садівництва.

№739 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Скоропадику Василю Васильовичу для ведення індивідуального садівництва.

№740 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кліпайло Марії Василівні для ведення індивідуального садівництва.

№741 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарапатюку Максиму Богдановичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№742 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Антонюку Максиму Віталійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№743 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Марчуку Івану Петровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№744

№745 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під проектними дорогами ФГ "ВРОЖАЙНЕ", с. Тропове.

№746

№747 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Божинському Олександру Констянтиновичу для ведення особистого селянського господарства с. Серебринці.

№748 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Киричок Юлії Володимирівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№749 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Григорцовій Людмилі Григорівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№750 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рибак Ользі Василівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№751 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Євдокімову Сергію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№752 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шарапатюку Антону Богдановичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№753 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пірус Світлані Петрівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№754 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Єфремовій Світлані Степанівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№755 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Обертенюк Ніні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№756 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Смірновій Оксані Григорівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№757 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Щербанюк Любові Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№758

№759 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Нечепоруку Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства смт. Вендичани.

№760 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Плютяку Анатолію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства с. Серебринці.

№761 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гиндюк Лідії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства с. Серебринці.

№762 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Рибак Олені Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Серебринці.

№763 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Михайловій Катерині Михайлівні для ведення особистого селянського господарства с. Серебринці.

№764

№765 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дзигман Тетяні Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№766 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бабію Олександру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№767

№768 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пипку В.А. для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№769 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Печаку Миколі Васильовичу для ведення особистого селянського господарства с. Серебринці.

№770 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сауляк Валентині Іванівні для ведення особистого селянського господарства с. Грабарівка.

№771 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бондарук Людмилі Григорівні для ведення особистого селянського господарства с. Серебринці.

№772 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павлику Ігору Михайловичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№773 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пустовіту Олегу Олександровичу для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№774 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пустовіт Надії Василівні для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№775 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Боледзюку Василю Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№776 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Стецькій Юлії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№777 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матієк Наталії Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№778 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матієку Анатолію Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№779 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Тодавчичу Василю Федоровичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№780 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Живилко Людмилі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№781 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шаламай Ірині Іванівні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№782 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грицюк Аліні Вікторівні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№783 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грицюку Олегу Івановичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№784 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Буркоту Руслану Володимировичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№785 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Смірновій Олені Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№786 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Буркоту Андрію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№787 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грабарчук Аліні Іванівні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№788 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Панасюк Марії Василівні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№789 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кізяну Олександру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№790 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кізяну Василю Лукашовичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№791 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матієк Валентині Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№792 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Йолтуховському Сергію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№793 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Бринюк Ользі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№794 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грот Тетяні Іванівні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№795 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевчуку Андрію Івановичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№796 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевчуку Дмитру Івановичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№797 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Марчук Наталії Степанівні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№798 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Холопову Руслану Васильовичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№799 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Булан Тетяні Сергіївні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№800 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яблонській Діані Олексіівні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№801 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Ніколенку Юрію Івановичу для ведення особистого селянського господарства с. Тропове.

№802 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Антонюку Володимиру Семеновичу для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№803 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мецаку Миколі Васильовичу для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№804 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Могилів-Подільській районній лікарні ветеринарної медицини для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги с. Кукавка.

№805 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Могилів-Подільській районній державній лікарні ветеринарної медицини для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги, смт. Вендичани.

№806

№807

№808 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевчуку Богдану Степановичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№809

№810 Про надання дозволу Вендичанському ЖКП "Комунальник" на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки смт. Вендичани, с. Лучинець, с. Млинівка.

№811 Про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства гр. Назаруку Миколі Васильовичу.

№812 Про відмову у наданні дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства Білобровко Ніні Петрівні.

№813 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Попович Тетяні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№814 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Косовцю Миколі Степановичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№815 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мурзі Олегу Степановичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№816 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Клапчук Галині Василівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№817 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гавронській Оксані Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№818 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Смірнову Олександру Олеговичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№819 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Поповичу Івану Юрійовичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№820 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Пушкар Людмилі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№821 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гоцуляк Юлії Ігорівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№822 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шагаловій Любові Михайлівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№823 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Немерській Ганні Петрівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№824 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гайді Людмилі Прокопівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№825 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Войцеховській Валентині Іванівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№826 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Чебуніну Івану Володимировичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№827 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Лободі Олені Олексіївні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№828 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Ворону Івану Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№829 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Войцеховському Ігорю Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№830 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Войцеховському Анатолію Івановичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№831 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Баланюк Надії Григорівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№832 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Берещук Аліні Юріївні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№833 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Анкевич Марині Євгеніївні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№834 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Кушнір Зінаїді Іванівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№835 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лазаревій Лесі Дмитрівні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№836 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хмеляру Анатолію Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№837

№838 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Дубині Василю Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№839 Про надання дозволу гр. Вавшко Тетяні Володимирівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Лучинчик.

№840

№841 Про надання дозволу гр. Салій Надії Петрівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Сугаки.

№842 Про надання дозволу гр. Кізян Тетяні Степанівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№843

№844

№845 Про надання дозволу гр. Трачук Олені Іванівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№846 Про надання дозволу гр. Кифорук Галині Іванівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№847 Про надання дозволу гр. Батеруку Миколі Тимофійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Сугаки.

№848 Про надання дозволу гр. Батеруку Миколі Тимофійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки с. Сугаки.

№849 Про надання дозволу гр. Татаровському Олександру Віталійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Конева.

№850 Про надання дозволу гр. Татаровському Олександру Віталійовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в с. Конева.

№851 Про надання дозволу гр. Онофрійчуку Олександру Васильовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Конева.

№852 Про надання дозволу гр. Барчак Ганні Іванівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Садова.

№853 Про надання дозволу гр. Тристюку Петру Івановичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Садова.

№854

№855 Про надання дозволу гр. Гуджолу Владиславу Вікторовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Сліди.

№856

№857 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Мороз Ганні Федорівні для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№858 Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Морозу Василю Васильовичу для ведення особистого селенського господарства с. Плоске.

№859 Про надання дозволу гр. Долішній Юлії Василівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Кричанівка.

№860 Про надання дозволу гр. Василець Інні Вадимівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Кричанівка.

№861 Про надання дозволу гр. Скрипник Наталії Іванівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства смт. Вендичани.

№862 Про надання дозволу гр. Андреєву Валерію Володимировичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства смт. Вендичани.

№863 Про надання дозволу гр. Дзюня Марії Олександрівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства смт. Вендичани.

№864

№865 Про надання дозволу гр. Носульському Анатолію Григоровичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення індивідуального садівництва в смт. Вендичани.

№866 Про надання дозволу Намаляру Михайлу Васильовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства смт. Вендичани.

№867 Про надання дозволу гр. Мецаку Олександру Васильовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства смт. Вендичани.

№868 Про надання дозволу гр. Мельнику Григорію Івановичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Боршівці.

№869 Про надання дозволу гр. Обштир Олені Дмитрівні на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Тропове.

№870 Про надання дозволу гр. Андрійчуку Анатолію Івановичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Тропове.

№871

№872 Про надання дозволу гр. Гавінчуку Олександру Миколайовичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства с. Серебринці.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь