A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вендичанська селищна територіальна громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Рішення 12 сесії 8 скликання Вендичанської селищної ради від 12.08.2021 року

№646 Про програму поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об'єктів усіх форм власності Вендичанської селищної ради, матеріально-технічного забезпечення ДПРЧ-12 (м. Могилів-Подільський, Могилів-Подільського району) на 2021-2025 роки.

№647 Про внесення змін до рішення №17 від 23.12.2020 року чергової 2 сесії 8 скликання "Про місцевий бюджет Вендичанської селищної територіальної громади на 2021 рік" та затвердження розпорядженьселищного голови "Про внесення змін до бюджету Вендичанської селищної територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області на 2021 рік", зроблені в міжсесійний період.

№648 Про затвердження Статуту Вендичанського селищного житлово-комунального підприємства "Комунальник" в новій редакції.

№649 Про надання громадянам матеріальної допомоги

№650 Про відмову Державній службі геології та надр України (Держгеонадра) щодо погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою видобування вапняку, піску Ізраїлівського родовища Ділянки №1, що знаходиться у с. Грабарівка Могилів-Подільському районі Вінницької області.

№651 Про комплексну правоохоронну програму профілактики злочинності на території Вендичанської селищної територіальної громади на 2021-2025 роки.

№652 Про реалізацію соціального проєкту "Активні парки - локація здорової України".

№653 Про внесення змін до Програми охорони навколишнього середовища на території Вендичанської селищної ради на 2021-2023 роки.

№654 Про внесення змін до складу виконавчого комітету Вендичанської селищної ради.

№655 Про надання дозволу громадянам на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для особистих селянських господарств смт. Вендичани.

№656 Про надання дозволу громадянам на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для особистих селянських господарств в с. Плоске.

№657 Про надання дозволу громадянам на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для особистих селянських господарств в с. Плоске.

№658 Про надання дозволу громадянам на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для особистих селянських господарств в с. Плоске.

№659 Про надання в оренду ФГ "Росинка" земельних ділянок не витребуваних (не переоформлених) земельних часток паїв громадян на території с. Серебринці.

№660 Про надання дозволу гр. Королю Володимиру Володимировичу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Плоске.

№661 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистих селянських господарств с. Плоске.

№662 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Баланюку Віктору Володимировичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№663 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Медвідю Сергію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства с. Плоске.

№664 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у власність для ведення особистих селянських господарств с. Лучинчик.

№665 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистих селянських господарств с. Плоске.

№666 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам для ведення особистих селянських господарств с. Лучинчик.

№667 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у власність для ведення особистих селянських господарств с. Плоске.

№668 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Грицюк Ангеліні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№669 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Батерук Людмилі Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

№670 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Торішняку Станіславу Івановичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№671 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Максимчук Ірині Миколаївні с. Сліди.

№672 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Пливанюку Анатолію Тодоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд с. Тропове.

№673 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Караману Анатолію Дмитровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд с. Тропове.

№674 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мартинюк Тамарі Василівні с. Лучинчик.

№675 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Небоженку Володимиру Миколайовичу для ведення особистого селянського господарства смт. Вендичани.

№676 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Дзекану Миколі Степановичу для ведення особистого селянського господарства смт. Вендичани.

№677 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Маланюку Роману Вікторовичу для ведення особистого селянського господарства с. Борщівці.

№678 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Верцинській Надії Вікторівні для ведення особистого селянського господарства смт. Вендичани.

№679 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лавренюк Ірині Анатоліївні для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№680 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Матолі Анатолію Васильовичу для ведення особистого селянського господарства с. Сугаки.

№681 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Хільманчуку Анатолію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№682 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гавінчуку Миколі Васильовичу для ведення особистого селянського господарства с. Лучинець.

№683 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Гиндюку Сергію Сергійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд с. Серебринці.

№684 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) гр. Медвідю Петру Каролєвичу с. Лучинчик.

№685 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Базюку Анатолію Миколайовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд с. Лучинчик.

№686 Про надання дозволу ПП "СПЕЦЗЕМТЕХНІКА" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації 5-ти земельних ділянок під проектними дорогами с. Немерче.

№687 Про надання дозволу ПП "СПЕЦЗЕМТЕХНІКА" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації 18-ти земельних ділянок під проектними дорогами с. Немерче.

№688 Про надання дозволу ПП "СПЕЦЗЕМТЕХНІКА" на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації 8-ми земельних ділянок під проектними дорогами с. Немерче.

№689 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Максимчуку Михайлу Михайловичу в с. Сліди.

№690 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Максимчуку Михайлу Михайловичу в с. Сліди.

№691 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок водного фонду шляхом продажу права оренди через аукціон для рибогосподарських потреб с. Тропове.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь