A A A K K K
для людей із порушенням зору
Вендичанська селищна територіальна громада
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Рішення 10 сесії 8 скликання Вендичанської селищної ради від 09.06.2021 року

№602 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам с. Сугаки для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам с. Сугаки для ведення особистого селянського господарства.

11:56:26 05.08.2021

№601 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сивак Мирославі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства в с. Сліди.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Сивак Мирославі Миколаївні для ведення особистого селянського господарства в с. Сліди.

11:53:02 05.08.2021

№600 Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Максимчук Наталії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства в с. Сліди.

Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Максимчук Наталії Михайлівні для ведення особистого селянського господарства в с. Сліди.

11:48:59 05.08.2021

№599 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кушніру Василю Михайловичу для ведення фермерського господарства в с. Серебринці.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кушніру Василю Михайловичу для ведення фермерського господарства в с. Серебринці.

11:44:19 05.08.2021

№598 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Косована Олександра Віталійовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівел

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Косована Олександра Віталійовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

11:40:21 05.08.2021

№597 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенову Івану Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і спор

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенову Івану Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

11:37:50 05.08.2021

№596 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенову Євстенію Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і с

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Семенову Євстенію Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

11:34:51 05.08.2021

№594 Про надання дозволу гр. Левіну Андрію Андрійовичу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Конева

Про надання дозволу гр. Левіну Андрію Андрійовичу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в с. Конева

11:16:27 05.08.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь