Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання від 20.01.2021 р. № 79 « Про внесення змін до рішення 46 сесії 7 скликання від 16.10.2020 року №1232 «Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки щодо купівлі земельної ділянк

Дата: 12.05.2021 15:40

22  квітня   2021   року                                                                                                      8  сесія   8  скликання

Про внесення змін до рішення  3 сесії 8 скликання від 20.01.2021 р. № 79   « Про внесення  змін до рішення   46 сесії 7  скликання від  16.10.2020  року №1232  «Про затвердження  звіту з  експертної  грошової  оцінки  щодо  купівлі  земельної  ділянки приватної  власності для  ведення  особистого  селянського  господарства гр. Шинькарук О.Ф.»

Заслушавши  інформацію   спеціаліста І кат.-землевпорядника О. Пустовіта  , керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст. 12, 128  Земельного кодексу України сесія  ВИРІШИЛА :

1. Внести  зміни до    рішення  3 сесії 8 скликання від 20.01.2021 р. № 79      « Про внесення  змін до рішення   46 сесії 7  скликання від  16.10.2020  року №1232  «Про затвердження  звіту з  експертної  грошової  оцінки  щодо  купівлі  земельної  ділянки приватної  власності для  ведення  особистого  селянського  господарства гр.   Шинькарук О.Ф.»

в  текстовій    частині    в  пункті  2, та викласти його в новій редакції,  а саме  :

п 2. в  пункті 6  «термін  виконання  даного  рішення   60  днів»  доповнити  словами « на  новий  термін  від  22.04.2021  року  по  23.07.2021  року»

2.  Контроль  над  виконанням  цього  рішення  покласти на  постійну  комісію  з  питань  фінансів, бюджету,  планування  соціально-економічного  розвитку,  інвестицій  та  міжнародного  співробітництва (  голова  комісії  - Л. Стиренко).

Селищний    голова                                                                                                           Анатолій   ЄФРЕМОВ