Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населених пунктів на території с. Конева

Дата: 12.05.2021 14:52

22 квітня      2021 року                                                                                 8  сесія  8  скликання

Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земель населених пунктів на території  с. Конева

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель  с. Конева    розроблену Державним підприємством "Вінницьким   науково-дослідним   та проектним   інститутом    землеустрою", керуючись ст. 12 Земельного кодексу України, ст. ст. 15, 18 Закону України "Про оцінку земель", ст. 9 Закону України "Про державну експертизу землевпорядної документації", ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", постановою Кабінету міністрів України № 831 від 16.11.2016 року "Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення ", враховуючи   висновок  державної  експертизи  від  14.02.2021  року №127-21 ,  Вендичанська  селищна   рада  ВИРІШИЛА:

1.   Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель  населеного  пункту  с.Конева , розроблену Державним підприємством "Вінницьким  науково-дослідним   та проектним    інститутом  землеустрою".

2.    Встановити середню (базову) вартість   1 кв. м. земель   населеного пункту    с.  Конева   згідно технічної    документації з нормативної грошової оцінки   , що  становить   73,00 грн/м.кв.

3.    Нормативна   грошова   оцінка    земель   населеного  пункту  с. Конева    набирає чинності    з 01.01.2022 року.

4.       Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну  комісію  з  питань  земельних відносин, природокористування, планування  територій, будівництва, архітектури, охорони  пам'яток, історичного  середовища  та  благоустрою,  (голова  комісії - О. Золотніцький ).

Селищний голова                                                                  Анатолій ЄФРЕМОВ