Про надання громадянам матеріальної допомоги

Дата: 12.05.2021 14:17

22 квітня 2021 року                                                                                       8 сесія 8 скликання

Про надання громадянам матеріальної допомоги

Відповідно до  п. 22 ч.1 статті  26 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні», Положення  про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах, та іншим категоріям громадян  Вендичанської селищної ради  для надання грошової допомоги громадянам, які проживають на території селищної ради, затвердженого  рішенням 3 сесії  8 скликання від 20.01.2021 року  за  № 83, рекомендації постійної комісії ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку та інвестицій :

сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

1. Надати  гр.  Мельник Галині Іванівні матеріальну допомогу  на лікування батька- Бабія Івана Михайловича  у розмірі 1000 грн.

2.Надати гр.  Мартинюку Віктору Івановичу   матеріальну допомогу на  лікування у розмірі 2000 грн.

3. Надати гр.   Сергієнку Едуарду Івановичу  матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 1700 грн.

4. Надати гр.   Лавренюк Тетяні Григорівні матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

5. Надати гр.    Бабію Михайлу Михайловичу матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

6. Надати гр.     Голюк Надії Володимирівні матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

7. Надати гр.     Айрапетян Надії Миколаївні матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

8. Надати гр.     Басюк Надії Володимирівни матеріальну допомогу на  лікування  чоловіка-  Басюка Миколи Івановича у розмірі 1000 грн.

9. Надати гр.      Довбуш Любині Іванівні матеріальну допомогу на  лікування сина – Довбуша Павла Миколайовича  у розмірі 1000 грн.

10.  Надати гр.      Осадчуку Василю Григоровичу матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

11. Надати гр.      Брижаку Віталію Володимировичу матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 1000 грн.

12. Надати гр.     Бадуліній Світлані Миколаївні матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

13.  Надати гр.      Гевчуку Івану Семеновичу матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

14. Надати гр.      Кучеру Олександру Васильовичу матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

15. Надати гр.      Бараболі Миколі Васильовичу матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

16. Надати гр.     Денисенко Яні Олександрівні  матеріальну допомогу на  лікування  її дитини – Денисенко О.Ю. у розмірі 2000 грн.

17. Надати гр.  Балан Марії Євгеніївни  матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

18. Надати гр.  Мигальчинській Ніні Іванівні матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

19. Надати гр.  Антонюку Володимиру Петровичу матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

20. Надати гр.  Горбульському Олександру Івановичу матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

21. Надати гр.     Пліско Віктору  Вільяновичу  матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

22. Надати гр.     Бойті Анатолію Миколайовичу матеріальну допомогу у розмірі 1000 грн.

23. Надати гр.     Рафальській Людмилі Павлівні  матеріальну допомогу у розмірі 3000 грн.

24.  Надати гр.   Прохніцькій Валентині Миколаївні  матеріальну допомогу на  лікування  у розмірі 2000 грн.

25. Відмовити у наданні матеріальної допомоги гр. Козакевичу Сергію Георгійовичу.

26. Відмовити у наданні матеріальної допомоги Мурзі Івану Петровичу.

27. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії- Л.  Стиренко ).

Селищний голова                                      Анатолій ЄФРЕМОВ