Дата: 12.05.2021 13:56

22  квітня   2021   року                                                                                                  8 сесія 8 скликання

Заслухавши та обговоривши інформацію селищного голови Анатолія ЄФРЕМОВА про виділення коштів  на ремонт автомобільної дороги загального користування  місцевого значення  С- 02-12-15 «Борщівці - Озаринці- Воєвідченці» , керуючись  ст. 78 Бюжетного кодексу України, п. 23 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» , сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

1. Виділити кошти на співфінансування послуг з експлуатаційного утримання  та поточного дрібного ремонту автомобільної дороги загального користування  місцевого значення  С- 02-12-15 «Борщівці - Озаринці- Воєвідченці» по програмі 1217461 загального фонду КЕКВ 2610 в сумі 250 000 грн.

2. Залучити ДП «Служба місцевих доріг у Вінницькій області», як замовника  та одержувача бюджетних коштів відділу  архітектури,

розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою та земельних відносин.

3.Включити ДП «Служба місцевих доріг у Вінницькій області»  в мережу , як замовника  та одержувача бюджетних коштів відділу  архітектури,

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань фінансів, бюджету , планування соціально-економічного розвитку та інвестицій (голова комісії –  Л. Стиренко ).

Селищний голова                                                                   Анатолій ЄФРЕМОВ