Про затвердження Стратегії розвитку територіальної громади Вендичанської селищної ради на 2021-2030 роки

Дата: 12.05.2021 13:50

20 квітня 2021 року                                                    8 сесія 8 скликання

Про затвердження Стратегії розвитку територіальної громади Вендичанської селищної  ради  на 2021-2030 роки

З  метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку територіальної громади Вендичанської селищної  ради , відповідно до  Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про стимулювання розвитку регіонів», «Про засади державної регіональної політики», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 31 березня 2016 року N 79 «Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації», з урахуванням Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року, селищна  рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Стратегію розвитку територіальної громади  Вендичанської селищної ради на 2021-2030 роки (додається).

2. Відділам, установам Вендичанської селищної  ради, підприємствам, організаціям усіх форм власності, громадським організаціям громади врахувати основні положення Стратегії при розробці бюджету, плану соціально-економічного розвитку громади та щорічних програм.

3. Оприлюднити Стратегію розвитку територіальної громади на 2021-2030 роки на офіційному веб-сайті Вендичанської селищної ради.

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії селищної ради.

Селищний голова                                                                  Анатолій  ЄФРЕМОВ