Про прийняття на баланс Вендичанської селищної ради основних засобів

Дата: 12.05.2021 13:30

РІШЕННЯ  № 329

22 квітня      2021 року                                                                                    8  сесія  8  скликання

Про прийняття на баланс Вендичанської селищної ради

основних засобів

Керуючись ст. 26,60 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою ефективного управління  майном  комунальної власності, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва, селищна рада ВИРІШИЛА:

1. Прийняти безоплатно  від Громадської організації «Добробут смт Вендичани»  на баланс Вендичанської  селищної ради  Могилів-Подільського  району Вінницької області наступні основні засоби  згідно акту безоплатної передачі основних засобів (додається).

2 Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань  комунальної власності, житлово-комунального господарства, енергозбереження та транспорту (голова комісії – І. Крижанівський).

Селищний голова                                                  Анатолій ЄФРЕМОВ