Про внесення змін до рішення 4 (позачергової) сесії 8 скликання від 05.02.2021 року №108 «Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти в новій редакції»

Дата: 12.05.2021 13:27

20 квітня 2021 року                                                        8 сесія 8 скликання

Про внесення змін до рішення  4 (позачергової) сесії 8 скликання  від 05.02.2021 року №108 «Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти в новій редакції»

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України,  пункту 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України   «Про повну загальну середню освіту» за № 463-ІХ від 16.01.2020 року, Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій» у зв’язку із змінами у  територіальному устрої, листа Міністерства освіти і науки України від 21 січня 2021 року№6/60-21 «Щодо зміни установчих документів закладу дошкільної освіти», сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 4 (позачергової) сесії 8 скликання Вендичанської селищної ради від 05.02. 2021 року №108 «Про затвердження Статутів закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти в новій редакції» , а саме: підпункти 12,14 пункту 1 викласти в новій редакції:

12. Кукавського ЗДО

14. Немерченського ЗДО.

2. Підпункти 2.13, 2,14, 2.15, 2,16, 2.17, 2.18 пункту 2 викласти в новій редакції:

2.13. Вендичанського закладу дошкільної освіти Вендичанської

2.14. Кукавського закладу дошкільної освіти Вендичанської

2.15. Серебринецького закладу дошкільної освіти Вендичанської

селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області.

2.16. Сугаківського закладу дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області.

2.17. Слідянського закладу дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області.

2.18.  Немерченського закладу дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області.

3.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з гуманітарних питань (голова комісії – О. Сірант).

Селищний голова                                     Анатолій ЄФРЕМОВ