Про внесення змін до рішення 3 сесії 8 скликання Вендичанської селищної ради від 20.01.2021. №73

Дата: 12.05.2021 11:57

20 квітня 2021 року                                  8 сесія 8 скликання

Про внесення змін до рішення  3 сесії 8 скликання Вендичанської селищної ради від 20.01.2021. №73 «Про прийняття  у комунальну власність Вендичанської селищної територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області  закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, будинків культури, сільських клубів та  сільських бібліотек зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського  та Мурованокуриловецького району та забезпечення повноважень щодо управління відповідним майном»

Відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, пункту 30 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України № 2145-VIII від 5 вересня 2017 року «Про освіту», Закону України   № 463-IX від 16 січня 2020 року «Про повну загальну середню освіту», Закону України  № 1009-ІХ від 17.11.2020 року «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», у зв’язку зі змінами у територіальному устрої, сесія селищної ради ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 3 сесії 8  скликання  від 20.01.2021 року № 73 «Про прийняття  у комунальну власність Вендичанської селищної територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області  закладів загальної середньої освіти, закладів дошкільної освіти, будинків культури, сільських клубів та  сільських бібліотек зі спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Могилів-Подільського  та Мурованокуриловецького району та забезпечення повноважень щодо управління відповідним майном»  , а саме:

підпункти 2.13, 2.14, 2.15, 2.16, 2.17, 2.18 рішення № 73 пункту 2 викласти в новій редакції:

2.13. З Вендичанський дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» (ясла-садочок) Могилів-Подільського району Вінницької області на: повна назва - Вендичанський заклад дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області, скорочена назва - Вендичанський ЗДО;

2.14. З Кукавський дошкільний навчальний заклад «Горобинка» Могилів-Подільського району Вінницької області на: повна назва - Кукавський заклад дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області, скорочена назва -Кукавський ЗДО;

2.15. З Серебринецький дошкільний навчальний заклад Могилів-Подільського району Вінницької області на: повна назва – Серебринецький заклад дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області, скорочена назва - Серебринецький ЗДО;

2.16. З Сугаківський дитячий ясла-садочок «Світанок» Могилів-Подільського району Вінницької області на: повна назва - Сугаківський заклад дошкільної освіти Вендичанської селищної  ради Могилів-Подільського району Вінницької  області.

2.17. З Слідянський дошкільний навчальний заклад Могилів-Подільського району Вінницької області на: повна назва - Слідянський заклад дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області, скорочена назва - Слідянський ЗДО;

2.18. З дошкільний  навчальний заклад «Сонечко» с. Немерче Мурованокуриловецького району Вінницької області на: повна назва  Немерченський заклад дошкільної освіти Вендичанської селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області, скорочена назва - Немерченський ЗДО.

Селищний голова                                  Анатолій ЄФРЕМОВ